Adınız Soyadınız

Mail Adresiniz

Konu

Eklemek İstedikleriniz


İŞLETME VE EV TİPİ
SİZE ÖZEL TASARIMLAR
BİRBİRİNDEN FARKLI
CANLI VE YAŞAM ALANLARI
KURULUM SONRASI
BAKIM DESTEĞİ
Örnek Erişilebilirlik Bildirisi

Internet kullanıcılarının birçoğu internet sitelerinin tasarımı nedeniyle kullanımı sırasında sorun yaşıyor. Toybox Gıda olarak biz müşterilerimizin sunduğumuz bilgilerin tümüne rahatça ulaşabilmesi için özel olarak çalışıyoruz ve bu çabamız internet sitemiz için de geçerlidir.

Engelli kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış uyumluluk programlarını takip ediyoruz ve portfolyomuzda yer alan sitelerimizin olabildiğince çok sistemle uyumlu çalışması için sitelerimizi yeniden tasarlıyoruz. Sayfa düzeni ve tabloların düzenlenmesi ve kullanılan linklerin uygun tanımlarının yazılması yaptığımız değişiklikler arasındadır (‘buraya tıkla’.çok açıklayıcı bir ifade değildir)

Web sitemizi, World Wide Web Konsorsiyumu (W3C) tarafından belirlenen Web Erişilebilirlik Öncelikleri (WAI) İçerik Erişilebilirlik İlkeleri’ne uygun bir şekilde yeniden yapılandırarak Double A standartlarında hizmet vermeyi amaçlıyoruz. İlkeler hakkında detaylı bilgi için W3C'nin websitesinde yer alan ilkeleri inceleyebilirsiniz (bağlantı yeni pencerede açılacaktır).

Sitemizde kullanılması zor bir bölüme rastlarsanız lütfen bize bildirin. Yorumlarınız doğrultusunda sitemizin erişilebilirliğini sürekli olarak geliştirmeye devam etmeyi amaçlıyoruz :info@toybox.com.tr.

HTML için giriş tuşları
"Alt+0" – Örnek Erişilebilirlik Bildirisi link 
"Alt+1" – Ana Sayfaya link 
"Alt+2" – Gezintiyi atla 
"Alt+3" – Site Haritasına link 
"Alt+5" – Sık Sorulan Sorular - Yardım link 
"Alt+7" – Gezintiye geç 
"Alt+8" – Kullanım Koşullarına link 
"Alt+9" – İletişim’e link 

Kullandığınız tarayıcı türüne göre anahtar işlevselliğinin erişiminin farklılık göstereceğini lütfen aklınızda bulundurun. Örneğin, Internet Explorer kullanıcıları erişim anahtarına bastıktan sonra “Enter” tuşuna basmaları gerekebilir, Firefox kullanıcılarının ise doğrudan seçilen dosyaya giden erişim anahtarlarını bulmaları gerekmektedir.