Adınız Soyadınız

Mail Adresiniz

Konu

Eklemek İstedikleriniz


İŞLETME VE EV TİPİ
SİZE ÖZEL TASARIMLAR
BİRBİRİNDEN FARKLI
CANLI VE YAŞAM ALANLARI
KURULUM SONRASI
BAKIM DESTEĞİ
TERARYUM VE DOLAP KURULUMLARI

Teraryumlar canlılarınızın sağlığı ve kolay temizlenip seyir zevkinin yüksek olması için camdan tasarlanmaktadır. Camların hepsi istediğiniz kalınlıkta ve dekopajlıdır sadece sizin istediğiniz ölçülerde tasarlanır ve ister normal cam ile isterseniz ışık geçirgenliği çok üst düzey olan ve seyir zevkini zirveye taşıyacak özelliklerde olan extra clean clear camlardan yapılmaktadır. Dolaplarda tamamen mdf veya lake giydirmeler yapılarak iş yeri veya evinizin konseptine uygun hale getirilir sizin istediğiniz teraryum ölçülerine paralel hazırlanmaktadır tüm dolaplar. Sizin özel olarak istediğiniz dolap modellerinede tüm teraryumların uygulamaları kolaylıkla yapılabilir. Dolapları diğer ev tipi dolaplardan ayıran özellikler ise tamamen tankınızdaki yaşam döngüsünü çevirecek tarzda tasarlanmaları elektrik tesisatlarının geçiş bölümleri su tesisatlarının veya sulama yağmur sisteminin geçiş alanları özel olarak tasarlanan ürünlerdir.

Teraryum dolap imalat ve kurulumlarına dair;
 
Ev veya iş yerlerinize yönelik istediğiniz ölçülerde yaptıracağınız en özel ve seçkin teraryumlar için en önemli unsurlardan biriside yaşam alanlarının konuşlandırılacağı çok fonksiyonlu ve teraryuma özel tasarlanacak dolaplardır. Bu dolaplar istediğiniz renk ve ölçülerde su aynı zamanda nem etkenlerine dayanıklı olmaklar birlikte uzun yıllar kullanıma sahip olan ürünlerdir.
 
Dolap çeşitleri;
 
- Özel tasarım dolaplar.
- Standart dolaplar.
 
Bu iki alt metin de yer alan başlıkları inceleyecek olursak:
 
Özel tasarım dolaplar istenilen ölçülerde ve istinilen standart tasarım teraryum dolaplarının dışındaki ürünlerdir.Standart dolaplar ise standart teraryumlara has imal edilen ürünlerdir. WILDARIUM kalitesi ve mühendisliği ile patenti alınmış dolaplarla sizde iyi değil en iyi ürünleri edinebilirsiniz.
 
Dolapların kısmi teknik özellikleri;
 
- Lake veya sunta mateyal'den imal edilmektedirler.
- Habitata uygun tasarlanırlar.
- Su giriş çıkış kanalları mevcuttur.
- Yağmur ve nem sistemleri için hazne bölmeleri mevcuttur.
- Elektirik giriş ve çıkış alanları vardır.
- Karantina tank alanları mevcuttur.
- Yem ve malzeme muhafaza alanları mevcuttur.
 
Teraryum imalatı ve kurulumu;
 
Teraryumlar sadece istediğiniz size özel ölçü ve tasarımlarda uzaman ekibimizce tasarlanıp imal edilmektedirler.Kullanılan tüm ürünler A++ ve eşsiz bir mühendislik harikası olarak canlılarınız için tasarlanmaktadır. İşletme ve ev tipi özel tasarımalar çoğul teraryumlar ürütim tankları mevcuttur.
 
Teraryum kısmi teknik özellikleri;
 
- Ekstra clear cam veya normal cam.
- Rodajlı cam. (elinizi kesmez canlılarınıza zarar vermez)
- Havalandırma alanları.
- Aydınlatma alanları.
- Dikey ve yatay tasarımlar.
 
Daha fazlası detay için mağazamıza göz atabilirsiniz.