Adınız Soyadınız

Mail Adresiniz

Konu

Eklemek İstedikleriniz


İŞLETME VE EV TİPİ
SİZE ÖZEL TASARIMLAR
BİRBİRİNDEN FARKLI
CANLI VE YAŞAM ALANLARI
KURULUM SONRASI
BAKIM DESTEĞİ

Kim ki bu WILDARIUM ?

Merhaba;
 
WILDARIUM tamamen profesyonel doğa ve içinde bulundurduğu sürüngen grubu canlılar için birbirinden farklı yaşam alanları tasarlayıp vahşi doğayı işletme veya evlerinize kadar getiren bir kuruluştur. Dünya için yeni olmayan fakat Türkiye için gelişmekte olan hatta bu gelişimin ilk evresinde olan sürüngen hobisi artık tüm kesimlerce ilgi alanlarına girmeye başladı. İşletme veya evlerinizde bu güne kadar canlı hobi merakı nasıl gideriliyor diye göz attığımızda herkesin ev veya işletmelerinde muhabbet kuşu,kanarya vb. kanatlı canlılar veya balık gruplarına akvaryumlarda yer veriliyordu en marjinal hobicilerin tercihide deniz akvaryumları oluyordu adeta okyanustaki o güzellikleri karşılarında görebilmek adına hobiye merhaba demişlerdi.Her insanın içinde doğaya karşı bir merak vardır ve şimdiye kadar doğaya olan bu merak Türkiyede evcil kanatlı hayvan ve balık grupları ile giderildi. WILDARIUM bu merakı bir adım değil sınırları zorlayarak çok ileriye taşımak adına kuruldu. Bizler vahşi hayatı işletme hatta evlerinize kadar getirmek adına yapılandık. Uzman kadromuz sadece size özel istediğiniz ölçülerde teraryumları kurar ve canlılarınızı temin eder bu sürecin dışında da istek dahilinde size her daim destek verir.
 
Neden WILDARIUM ?
 
Neden WILDARIUM çünkü;
 
Artık büyük bir kesim için işletme ve evlerinde sıradan canlılar beslemek çok sıradan olmaya başladı ve sadece belgesellerde görebilecekleri canlıları bir adım uzaklarında olması daha ilgi çekici olmaya başladı herkes için. Bu noktada devreye WILDARIUM giriyor. Sektörde ilk ve tek marka oluşunun verdiği öz güvenle birlikte birbirinden muhteşem teraryumları kurup istediğiniz canlıları size temin ediyoruz.
İşletmem'de teraryum olursa bana ne artısı olur ?
 
- Misafiriniz olan (müşteri) kişiler bu görüntüden çok etkilenirler.
- Doğanın ana renklerinden olan yeşilin verdiği huzur (pozitif enerji) herkesi rahatlatacaktır.
- Misafirleriniz (müşteriler) bu yönde farklı bir projeyi görünce işletme yönetiminin (sizin) ne kadar geniş düşünebildiğini
ve kültürel farklılığa sahip olduğuna kanaat getirir ve bunun size dönüşü olumlu yönde olur.
- Cafe vb. işletmeler için o canlıların yaratacağı ambiyansı her zaman görmek adına misafiriniz olacaklardır.
- Kendini farklı hisseden ve hayatının her noktasında bunu yaşamayı ilke edinmiş misafirleriniz işletmenizi kendi gibi kişilere
tavsiye edecek ve böylece işletmenizin ziyaretçi sayısı her gün artacaktır.
Evim'de teraryum olursa bana ne artısı olur ?
- Kurulum yapılan yerde pozitif enerji yayacaktır.
- Evinizin en farklı parçası olacaktır.
- Evinizdeki bireylerin kişisel gelişimini pozitif yönde etkileyecektir.
- Evinizdeki popülasyonun yaratıcılığına katkıda bulunacaktır.
- Evinizin misafirleri için süpriz niteliğinde ve merak uyandıracak bir yapım olacaktır.
- Belgesellerde gördüğünüz bitki örtüsü ve canlıların size çok yakın olması ve canlıların yaşam hayatını yakından inceleyebilecek olmanız.
Ve yukarıda bahsi geçen maddeler gibi daha sayamadığımız onlarca olumlu yönde sebepler söz konusudur.
 
Niçin WILDARIUM ?
 
Şehir yaşantısından sıkılıp kendini doğanın yeşiline bırakmak isteyen ama bunun için zamanı olmayan herkesin tercihi WILDARIUM sizi şehir yaşantısı iş hayatınızın zaman içersinde vereceği negatif enerjiyi en hızlı şekilde bloke edecek projedir bu yüzden farklı olmayı farklılaşmayı seven biriyseniz WILDARIUM hobilerinize cevap verebilecek sıra dışı tasarımları ve yaratıcı ekibi ile sizin için burada.Sürüngen yaşamalanı olarak işinde profesyonel ve bir çok hayvanat bahçesine danışmanlık yapan bu ekip artık işletme ve evleriniz deki doğal yaşam döngülerinide sizin isteğiniz dahilinde düzenleyecek. 
 
Bir Telefon Kadar Uzaktayız. Sizlere Hizmet Vermek İçin Sabırsızlanıyoruz...