Adınız Soyadınız

Mail Adresiniz

Konu

Eklemek İstedikleriniz


İŞLETME VE EV TİPİ
SİZE ÖZEL TASARIMLAR
BİRBİRİNDEN FARKLI
CANLI VE YAŞAM ALANLARI
KURULUM SONRASI
BAKIM DESTEĞİ
Kullanım Koşulları

Wildarium web sitesine hoş geldiniz. Bu web sitesinin herhangi bir bölümünde yer verilen her türlü bilgi, ürün veya hizmetin kullanımı dahil olmak üzere bu web sitesinin kullanımı, işbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politika ve bu web sitesinde yer verilen diğer uyarıların tarafınızca kabul edilmiş olması üzerine size sunulmaktadır. Bu web sitesini veya bu web sitesinin herhangi bir bölümünde yer verilen bilgi, ürün veya hizmetleri kullanıyor olmanız, bu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası ve bu web sitesinde yer verilen diğer uyarıları kabul ettiğiniz ve bunlara uymayı ve bunların gereklerini yerine getirmeyi taahhüt ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu belgelerden birer çıktı alıp kayıtlarınızda saklamanızı öneririz.

Kullanım Koşullarında Değişiklik

Wildarium, bu Kullanım Koşullarında size önceden bildirimde bulunmaksızın ve herhangi bir yükümlülük altına girmeksizin tamamen kendi takdirine bağlı olarak değişiklik yapma, yeni madde ekleme veya çıkarma hakkına sahiptir. Bu Kullanım Koşullarında yapılacak değişiklikler, söz konusu değişikliklerin web sitesinde yayınlanması ile geçerlilik kazanacaktır. Değişikliklerden sonra web sitesini kullanmaya devam etmeniz yapılan değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir, bu nedenle web sitesini zaman zaman kontrol etmenizi öneririz.

Kullanım Kısıtlamaları

Wildarium’nin önceden açık yazılı izni olmaksızın bu web sitesini, içeriğini veya herhangi bir bölümünü hiçbir şekilde veya hiçbir araçla (elektronik, mekanik, fotokopi alma veya diğer) indiremez, değiştiremez, çoğaltamaz, yeniden nakledemez, dağıtamaz, yayamaz, satamaz, basamaz, yayınlayamaz, kullanamaz, icra edemez veya dolaşıma sokamazsınız. İndirme işlemi sonucunda indirdiğiniz materyal üzerinde hiçbir hak, mülkiyet veya yararlanma hakkı edinmiş olmazsınız. Web sitemize erişim ve bu siteyi kullanım hakkınız Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olmakla birlikte kaynak kanun ve yönetmeliklere de tabi olabilir. Web sitemizin kullanılmasıyla ilgili tüm bu belirtilen kanun ve yönetmeliklere uyacağınızı kabul etmektesiniz.

Parolalar (Şifreler)

Web sitemizdeki belli hizmetlerden yararlanmak amacıyla, bize kayıt yaptırmanız gerekebilir. Kayıt yaptırırken, hakkınızda eksiksiz ve doğru bilgiler vermeyi ve bu bilgilerin değişmesi halinde gerekli güncellemeleri yapmayı kabul etmektesiniz. Kayıt yaptırırken, bir kullanıcı adı ve/veya parola (şifre) alabilirsiniz. Hesabınızın ve parolanızın güvenliğinden ve gizliliğinden tek başınıza sorumlu olup, hesabınız veya parolanız altında gerçekleştirilen tüm faaliyetlerden sorumlu olacağınızı kabul etmektesiniz. Wildarium parolanızın izinsiz kullanılması sonucunda doğabilecek zarar veya yükümlülüklerden sorumlu değildir. Eğer parolanız kaybolur veya çalınırsa, kaybolan veya çalınan parolanın devre dışı bırakılıp yeni bir parolanın verilmesi için söz konusu durumu Wildarium’ye bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Yasal Uyarı

WILDARIUM WEB SİTESİNDE SİZE DOĞRU VE GÜNCEL BİLGİ VERMEK İÇİN TİCARİ OLARAK ELİNDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERMİŞ BULUNMAKTADIR. BUNUNLA BİRLİKTE, WILDARIUM BU WEB SİTESİNDE YER VERİLEN, WEB SİTESİNDEN İNDİRİLEN VEYA ERİŞİLEN BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ, GÜNCELLİĞİ VEYA EKSİKSİZLİĞİ KONUSUNDA HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR.

BU WEB SİTESİNDE AKSİ AÇIKÇA BELİRTİLENLER HARİCİNDE, WEB SİTESİNİN PERFORMANSI VE WEB SİTESİNDEN ERİŞİLEN VEYA WEB SİTESİNDE SUNULAN TÜM BİLGİLER, ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER, (TAMAMİYLE İLGİLİ YASAL MEVZUATIN ELVERDİĞİ ÖLÇÜDE) MÜLKİYET, SATILABİLİRLİK, BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK, ÜÇÜNCÜ ŞAHIS HAKLARINA TECAVÜZ EDİLMEMESİ VEYA SİSTEM ENTEGRASYONU İLE İLGİLİ GARANTİLER VEYA ZIMNİ GARANTİLER DE DAHİL OLMAK ÜZERE  AÇIK VEYA ZIMNİ HERHANGİ BİR BEYAN VEYA GARANTİ VERİLMEKSİZİN “OLDUĞU GİBİ” ESASIYLA SUNULMAKTADIR. WILDARIUM, WEB SİTESİNDE AKSİ AÇIKÇA BELİRTİLENLER HARİCİNDE, WEB SİTESİNİN VEYA WEB SİTESİNDEN ERİŞİLEN VEYA ELDE EDİLEN HER TÜRLÜ BİLGİ, ÜRÜN VEYA HİZMETİN SÜREKLİLİK ARZ EDECEĞİ, KESİNTİSİZ OLACAĞI, HATASIZ OLACAĞI (VEYA HATALAR TESPİT EDİLDİĞİNDE DÜZELTİLECEĞİ), GÜVENLİ OLDUĞU VEYA VİRÜS VEYA DİĞER ZARARLI UNSURLARI İÇERMEDİĞİ YÖNÜNDE SİZE KARŞI HERHANGİ BİR BEYANDA BULUNMAMAKTA VEYA GARANTİ VERMEMEKTEDİR. WILDARIUM, WEB SİTESİNE GİRMENİZ, WEB SİTESİNDEN HERHANGİ BİR MATERYAL İNDİRMENİZ VEYA WEB SİTESİNDEKİ MATERYALLERİ KULLANMANIZ SONUCUNDA YAŞANABİLECEK GÜVENLİK İHLALLERİNDEN VEYA BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZDE OLUŞABİLECEK HASARLARDAN VEYA VERİ KAYIPLARINDAN HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU OLMAYACAKTIR.

WILDARIUM, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, HERHANGİ BİR YÜKÜMLÜLÜK ALTINA GİRMEKSİZİN VEYA BİLDİRİMDE BULUNMAKSIZIN WEB SİTESİNİN TAMAMINI VEYA BİR BÖLÜMÜNÜ VEYA WEB SİTESİNDE YER VERİLEN HERHANGİ BİR İÇERİĞİ DEĞİŞTİRME, BUNLARA ERİŞİMİ DEVRE DIŞI BIRAKMA VEYA GEÇİCİ VEYA KALICI OLARAK DURDURMA HAKKINI SAKLI TUTAR.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

WEB SİTEMİZİ ZİYARET ETMEKLE, BU WEB SİTESİNİ KULLANMANIN VE BU WEB SİTESİNDE YER VERİLEN BİLGİLERE İTİMAT ETMENİN RİSKİNİN SİZE AİT OLACAĞINI ONAYLAMIŞ VE KABUL ETMİŞ BULUNMAKTASINIZ. SÖZLEŞMEVEYA HAKSIZ FİİL OLUP OLMADIĞINA BAKILMAKSIZIN, BU WEB SİTESİNİN KULLANILMASI VEYA PERFORMANSI DOLAYISIYLA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE DOĞACAK TÜM DOĞRUDAN, DOLAYLI, MENFİ, MÜSBET, YA DA DİĞER ZARAR VE HASARLARDAN, BUNLARIN ORTAYA ÇIKMA OLASILIĞI WILDARIUM VEYA YETKİLİ TEMSİLCİLERİNE BİLDİRİLMİŞ OLSA DAHİ, WILDARIUM SORUMLU TUTULAMAZ.

Kullanıcının Beyan ve Garantileri; Kullanıcının Tazminatı

En az 18 yaşında olduğunuzu ve Kullanım Koşullarının gereklerini yerine getirme taahhüdü altına yasal olarak girme ehliyetine sahip olduğunuzu kabul ve taahhüt etmektesiniz. Bu web sitesini (ve bu web sitesinden eriştiğiniz veya bu web sitesinde yer verilen tüm hizmetleri) kullanarak vermiş olduğunuz tüm bilgilerin doğru olduğunu beyan ve garanti etmekte ve web sitesini Kullanım Koşullarına ve ilgili tüm mevzuat hükümlerine uygun olarak kullanacağınızı beyan ve taahhüt etmektesiniz.

Üçüncü şahıslarca bu web sitesini kullanmanız veya Kullanım Koşullarına aykırı hareket etmeniz nedeniyle iddia edilecek her türlü kayıp, yükümlülük, hak talebi, istem, zarar veya giderden (makul ölçüler dahilinde mahkeme masrafları dahil) bizi ve bağlı ortaklıklarımızı, iş ortaklarımızı, yöneticilerimizi, yönetim kurulu üyelerimizi, çalışanlarımızı ve mümessillerimizi ari tutmayı, savunmayı ve tazmin etmeyi kabul etmektesiniz. Tarafınızca tazmin edilmesi gereken  konularda savunma ve süreç kontrolünü üstlenme hakkını saklı tutmakla birlikte bunu yapmamız tazminat yükümlülüklerinizi ortadan kaldırmayacaktır.

Üçüncü Şahıs Web Siteleri

Diğer web sitelerine verilen linkler ve üçüncü şahıslarca sunulan ürün ve hizmetlere yapılan atıflar size yalnızca kolaylık sağlama amacına yönelik olup, bu web sitelerini işleten kuruluşlara, bu web sitelerinde yer verilen içeriğe veya üçüncü şahıs ürün ve hizmetlerine Wildarium’nin onay verdiğini veya bunları uygun bulduğu anlamına gelmemektedir. Wildarium’nin diğer kuruluşlarca sağlanan web siteleri veya içerikler yahut üçüncü şahıslarca sunulan ürün ve hizmetler üzerinde bir kontrolü veya sorumluluğu olmadığından, bunların herhangi birini kullanmanızdan doğabilecek sonuçlardan hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır ve bunların kullanılmasından kaynaklanacak risklerin size ait olduğunu bilmekte ve kabul etmektesiniz.

Mülkiyet Konusu Haklar

WILDARIUM ticari markası ve tescil edilmiş olsun olmasın grafikler, logolar, “genel görüntü” ve ticari takdim şekli de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Wildarium’nin diğer tüm ticari marka ve hizmet markaları üzerindeki mülkiyet hakları Wildarium’ye ve/veya Wildarium Limited bağlı şirketlerine aittir, ait olmaya devam edecektir ve ulusal ve uluslararası ticari marka kanunlarıyla korunmaktadır. Wildarium’nin veya Wildarium Limited’in veya ilgili Wildarium Limited bağlı şirketinin önceden yazılı izni alınmadan bu ticari marka ve hizmet markalarının kullanılması yasaktır. Bu web sitesinde bulunan diğer ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Wildarium bunlar, bunların sahipleri, ürünleri veya hizmetleri hakkında hiçbir beyanda bulunmamaktadır.

Bu web sitesindeki tüm içerikler ve bunları konu alan derlemeler Wildarium’nin ve/veya Wildarium Limited’in ve/veya Wildarium Limited bağlı şirketlerinin (veya belli durumlarda, bu web sitesinin başka kullanıcılarının veya üçüncü şahıs içerik sağlayıcılarının) mülkiyetinde olup bu içerikler ulusal ve uluslararası ticari marka kanunlarıyla korunmaktadır. Bu web sitesinde yer verilen bilgiler yalnızca kendi kişisel kullanım amaçlarınız için veya temsil ettiğiniz işletmenin ticari amaçlı olmayan iç işlerinde Kullanım Koşullarında öngörüldüğü şekilde kullanılabilir, ancak bunlar içerik dışına çıkarılamaz veya yanıltıcı veya ayrımcı bir biçimde takdim edilemez. Wildarium size açıkça vermediği tüm haklarını saklı tutmaktadır.

İleriye Dönük Açıklamalar

Bu web sitesinde yer verilen (veya bu web sitesinden doğrudan erişilebilen) materyaller ileriye dönük veya ileriye dönük olduğu düşünülebilecek açıklamalar içerebilir. İleriye dönük açıklamalar, tarihsel verileri temel almamakla birlikte, daha çok Wildarium’nin veya Wildarium Limited ve bağlı şirketlerinin gelecekteki sonuçlara, performansa, muhtemel müşterilere, fırsatlara ve etkinliklere ilişkin güncel beklentilerini ve tahminlerini yansıtır. Benzer şekilde, Wildarium’un veya Wildarium Limited ve bağlı şirketlerinin amaçlarını, planlarını veya hedeflerini belirten açıklamalar da ileriye dönük açıklamalardır veya böyle olabilirler. Bu ileriye dönük açıklamalar bilinen ve bilinmeyen riskleri, belirsizlikleri ve öngörülmesi güç olan ve Wildarium’nin veya Wildarium Limited ve bağlı şirketlerinin gerçekleşen sonuçlarının, performansının veya başarılarının bu açıklamalarda gelecek için açıkça ve zımni olarak dile getirilen sonuç, performans ve başarılarından farklı olmasına yol açan diğer faktörleri içerir. Söz konusu risk, belirsizlik ve diğer faktörler Wildarium’nin veya Wildarium Limited ve bağlı şirketlerinin en güncel Faaliyet Raporlarında ve ilgili menkul kıymetler mevzuatı kapsamında yaptığı bildirimlerde açıklanmıştır. Bu web sitesinde yer verilen ileriye dönük açıklamalar ilk düzenlendikleri tarih itibariyle veya ilgili materyal üzerinde belirtilen tarihli olup, doğru ve eksiksiz olamayabilirler ve Wildarium’nin ve Wildarium Limited ve bağlı şirketlerinin sonradan meydana gelen olayları ve mevcut durumları yansıtmak için ileriye dönük açıklamaları aleni olarak güncelleme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Wildarium’nin ve Wildarium Limited ve bağlı şirketlerinin ilgili mevzuat uyarınca yapılması öngörülenlerin dışında herhangi bir açıklama yapma zorunluluğu bulunmayıp, basın bültenleri veya resmi makamlara sunulması gerekli diğer şirket bildirimleri de dahil zaman yönünden hassas nitelik taşıyan bilgileri güncelleme, düzeltme, değiştirme veya bunlara ekleme yapma konusunda hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir.

Genel

Eğer herhangi bir yetkili mahkeme Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünü her ne nedenle olursa olsun geçersiz veya uygulanamaz bulur ise, o hüküm mevzuatın elverdiği en geniş ölçüde uygulanacak olup, Kullanım Koşullarının diğer hükümleri bundan etkilenmeyip aynen geçerli olmaya devam edecektir. Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünden feragat edilmesi o hükümden ileriye yönelik olarak veya tekrardan feragat edileceği anlamına gelmediği gibi, Kullanım Koşullarının diğer bir hükmünden feragat edildiği anlamına da gelmeyecektir.

Kullanım Koşulları sizin için olduğu kadar, mirasçılarınız, vasiyeti tenfiz memurlarınız, halefleriniz ve devralanlarınız için de bağlayıcı olup, Wildarium’dan önceden yazılı izin almadan bu anlaşmayı başkalarına devredemezsiniz, Wildarium kendi takdirine bağlı olarak devir izni vermeyebilir. Kullanım Koşulları Wildarium tarafından istenildiği zaman sonlandırılabilecek olup, sonlandırılmadıkça ve sonlandırılıncaya kadar geçerliğini koruyacaktır. Wildarium bu anlaşmayı herhangi bir bildirimde bulunmaksızın başkalarına devredebilir.

Bu Kullanım Koşulları Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir.  Kullanım Koşullarından ya da bu web sitesinin kullanılmasından kaynaklanan uyuşmazlıklarda Türkiye Cumhuriyeti, İstanbul mahkemeleri yetkilidir.